XIII Festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej

ZAPRASZAMY NA XIII EDYCJĘ FESTIWALU MUZYKI I JADŁA „NATCHNIENI BIESZCZADEM” 

KIEDY? 20-21 sierpnia 2021 roku
 GDZIE? Stadion „Orlik” w Cisnej

W malowniczej Cisnej spotkają się ludzie kochający turystykę górską, bieszczadnicy, jak również całe rodziny. W programie liczne koncerty, wystawy oraz warsztaty rzemiosła, degustacje wyrobów regionalnych, atrakcje dla dzieci i wiele więcej.

 KONCERTY (PIĄTEK): 50-lecie Wolnej Grupy Bukowina, Agata Rymarowicz, Grzane Wino – Zespół, Kapela z Przypadku, Piotr Rogala „Rogalik”, Maciej Yooźwik i Justyna Sieradzka, Piotr Łagodzic, Ryszard Denisiuk „Bury” i Paweł Sikora, 

KONCERTY (SOBOTA): Legenda Bieszczad – KSU i Muzycy z Matragony, Mechanicy Szanty, Zespół Żmije, Klang, Cztery Piąte, Łemkowyna, Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki

 ORGANIZATOR ZASTRZEGA, ŻE LICZBA MIEJSC W STREFIE WIDOWNI JEST OGRANICZONA
Wstęp do strefy widowni odbędzie się poprzez wykupienie przy wejściu cegiełki na rzecz Stowarzyszenia Natchnieni Bieszczadem.

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, konkursów z nagrodami i wspólne śpiewanie. Mile widziane stroje bieszczadzkie, turystyczne. Festiwal uświetnią bieszczadcy bardowie, zespoły i artyści, którzy będą na wyciągnięcie ręki. Festiwal będzie okazją do wzięcia udziału w Jubileuszu 50-lecia Zespołu Wolna Grupa Bukowina. Po koncertach Śpiewogranie i Watra Poetycka przy ognisku. Celem charytatywnym wydarzenia jest wsparcie dla Kuby Cieleckiego.