II TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ NATCHNIENI POLITECHNIKĄ RZESZOWSKĄ I BIESZCZADEM O PUCHAR REKTORA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ

Zapraszamy do udziału w II TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ NATCHNIENI POLITECHNIKĄ RZESZOWSKĄ I BIESZCZADEM O PUCHAR REKTORA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ 🏐🏆🐻, który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2023r. 📅📍 na Hali Sportowej PRz, ul. Poznańska 2A w Rzeszowie.🥇🥈🥉 Będzie to przedświąteczna integracja sportowa wielu środowisk z Rzeszowa, Bieszczadów i całego Podkarpacia, prawdziwe połączenie pokoleń.🎅🎄 Jest to kolejne wydarzenie z cyklu Bieszczadzkie Cztery Pory Roku 2023.

Formuła zgłaszania drużyn zakończyła się. Zapraszamy kibiców-wstęp do strefy widowni jest bezpłatny. 🆓🤠🙌 Przygotowano atrakcje dla dzieci. Dla aktywnych uczestników po wydarzeniu odbędzie się bieszczadzkie spotkanie poturniejowe.🎶🎸

Turniej jest kolejną inicjatywą poświęconą na zbiórkę na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Strzyżowie.🎁 Udział w turnieju wezmą Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej, Studenci, Instytucje, Przedsiębiorcy, Nauczyciele, Trenerzy, byli Zawodnicy, a także Wolontariusze Natchnieni Bieszczadem i Sympatycy Stowarzyszenia. Odbędą się zorganizowane animacje dla dzieci. Ponadto swoją obecnością zaszczycą nas sportowcy i działacze z wielu dziedzin.

Więcej informacji wkrótce, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

https://www.facebook.com/events/278709711342225