XII Festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej

Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem Cisna wraz ze Współorganizatorami zapraszają na XII Festiwal Natchnieni Bieszczadem! 🎶 W dniach 21-22 sierpnia 2020 (piątek-sobota) w samym centrum Cisnej spotkają się ludzie kochający turystykę górską, bieszczadnicy, jak również całe rodziny. W programie liczne koncerty, wystawy oraz warsztaty rzemiosła, degustacje wyrobów regionalnych i wiele więcej. Koncerty m.in.: Zespół Jak, Kapela z przypadku, Leszek Kopeć, Grzane Wino, Wolna Grupa Bukowina, Mechanicy Szanty, De Press, Piotr Łagodzic, Piece of Cake, Piotr Rogala „Rogalik”, Łemkowyna, Lech Dyblik, U Studni, Żmije, Agata Rymarowicz, KSU i muzycy z Matragony❗️❗️❗️


Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, konkursów z nagrodami i wspólne śpiewanie. Mile widziane stroje bieszczadzkie i turystyczne. Dwa dni uświetnią bieszczadcy bardowie, zespoły i artyści, którzy będą na wyciągnięcie ręki. Festiwal będzie okazją do wzięcia udziału w Jubileuszu 50-lecia pracy aktorskiej Marka Pysia.

Podczas Festiwalu odbędzie się akcja pomocy dla 27-letniej Dominiki Kluz, której dwójka dzieci przewlekle choruje – Maja ma cukrzycę, a Antoś jest dotknięty perforacją jelit. W grudniu ubiegłego roku nagle upadła, a Jej serce przestało bić. Życie wróciło, ale o zdrowie trzeba mocno walczyć. Obecnie każdego dnia walczy o sprawność, którą może uzyskać dzięki kosztownej rehabilitacji. Już teraz zapraszamy do włączenia się w pomoc: 

▶️ www.siepomaga.pl/dominika-kluz
▶️ www.facebook.com/groups/632014067575011/
📺 https://rzeszow.tvp.pl/48305836/serce-dominiki-nagle-przestalo-bic-pomozmy-jej-wrocic-do-sprawnosci

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA, ZAPROŚ ZNAJOMYCH I BĄDŹ NA BIEŻĄCO! SZCZEGÓŁY PONIŻEJ ⬇️

*Festiwal „Natchnieni Bieszczadem” jest organizowany zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV2 w Polsce (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny)