Koncert walentynkowy zespołu Grzane Wino oraz Jarmark Bieszczadzki

14 Lutego 2019 odbył się koncert walentynkowy zespołu Grzane Wino. Na koncert przybył komplet publiczności. Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem było współorganizatorem tego wydarzenia wraz z Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie.

Koncert odbył się z okazji wydania nowej płyty zespołu, która była debiutem fonograficznym roku 2019 Radia Centrum. Stowarzyszenie zaprosiło wielu wystawców bieszczadzkich i nie tylko. I tu należy wymienić: Krzysztof Koziołkiewicz-artysta, rzeźbiarz, malarz, Monika Jesioń Karnasiewicz-rękodzieło, Magdalena Froń-rękodzieło, Dorota Zielnińska-Anieli, Jacek Pyś-artysta, metaloplastyka, Jadwiga Denisiuk-galeria ikon z Cisnej, Marek Pyś-aktor filmowy i teatrakny oraz Karol Wania-sery.

Z zespołem Grzane Wino wystąpili laureaci przeglądu piosenki turystycznej i poetyckiej który się odbył na Politechnice Rzeszowskiej w osobach Marcela Kotuła-uczeń V klasy szkoły podstawowej oraz Wiktora Kotuła-ucznia I klasy szkoły podstawowej.

Po koncercie odbyło się after party bieszczadzkie z zespołem, w czasie którego na małej scenie występowały chętne zespoły i artyści.

Więcej zdjęć na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/natchnienibieszczadem/posts/

oraz na: https://grzane.pl, http://www.wdk.podkarpackie.pl